Erasmus+ KA1 projekt "Spremni za sutra II" - stručna praksa učenika u Frankfurtu

Autor: Luka Tatomir, 30. 6. 2022.

Učenici trećih razreda naše škole, u sklopu Erasmus+ KA1 projekta "Spremni za sutra II", sudjelovali su na mobilnosti učenika u Frankfurtu od 28. svibnja do 12. lipnja 2022.

Naši su učenici stručnu praksu odrađivali u računovodstvu, marketingu, nabavi i administraciji različitih tvrtki. Bili su izuzetno vrijedni, odgovorni i motivirani te pohvaljeni za svoj rad. Svako su poslijepodne, nakon odmora, vodili dnevnik aktivnosti i rješavali tečaj engleskog jezika. U pratnji profesorica, u slobodno vrijeme, posjetili su Muzej novca, Main Tower, Muzej filma i Zoo Frankfurt. Uživali su u razgledavanju grada, druženju i sportskim aktivnostima.

Posebno zahvaljujemo našim domaćinima iz Hrvatskog gospodarskog saveza u Njemačkoj (KWVD) na suradnji i podršci tijekom dvotjedne mobilnosti.

Kliknite na sliku za uvećanje

Klikom na opširnije možete vidjeti fotografije sa puta.