Natječaj za nastavnike u Erasmus+ projektu 'SPREMNI ZA SUTRA II' - stručno usavršavanje (job shadowing)

Autor: Silvija Glavočić, 18. 2. 2022.

Program Erasmus+, koji u Hrvatskoj provodi Agencija za mobilnost i programe Europske unije (AMPEU), namijenjen je poboljšanju kvalitete strukovnog obrazovanja i osposobljavanja u Europi, a osim učenicima, namijenjen je i nastavnicima. Ove će školske godine jedan nastavnik Druge ekonomske škole imati priliku sudjelovati u aktivnosti promatranja rada (job shadowing). Natječaj se raspisuje za Sevillu (Španjolska), a aktivnost će se odvijati u centru za strukovno osposobljavanje 'Europa Sur Higher Training Center (Cesur)', u suradnji s EuroMind organizacijom. Planirani termin stručnog usavršavanja je od 27. 3.- 2. 4. 2022. godine (termin je podložan promjeni, ovisno o epidemiološkoj situaciji).

Priloženi dokumenti:
Natjecaj_-_Job_Shadowing_Cesur.pdf (201.35 KB)