> Projekti  > Erasmus+  > DIGI4Teach

DIGI4Teach Handbook

Autor: Silvija Glavočić, 2. 5. 2023.

Jedan od važnih rezultata našeg DIGI4Teach projekta je ovaj priručnik koji se sastoji od 2 dijela.

Dio A sadrži analizu najvažnijih rezultata deskriptivnih istraživanja provedenih u okviru projekta DIGI4Teach Erasmus+, o korištenju digitalne tehnologije u nastavi ekonomskih disciplina, u zemljama partnerima.

Dio B sadrži 12 studija slučaja iz različitih područja ekonomije i poslovanja (računovodstvo, financije, marketing, turizam i trgovina) koje su izrađene pomoću različitih digitalnih alata i mogu se slobodno koristiti u nastavi ili drugim oblicima obrazovanja.