Autor: Jelena Dolenec, 8. 5. 2017.

Plesna skupina „Sweet dreams“ Druge ekonomske škole pobjednica je ovogodišnjeg natjecanja Virtualni plesni show u organizaciji Hrvatskog školskog sportskog saveza.

Svojom kreativnošću i nadasve prekrasnom izvedbom oduševili su i stručni žiri te osigurali odlazak na završnicu Državnog prvenstva za srednje škole u Poreču.

U konkurenciji srednjih škola gdje je osnovni kriterij bio najveći broj glasova ostvaren putem facebook stranice osvojili su 2. mjesto sa 73126 glasova.

Cjelokupnu koreografiju osmislila je naša učenica Luna LIlek.

Čestitamo vrijednim učenicima na uloženom trudu tijekom cijele godine u sastavu: