DRUGA EKONOMSKA ŠKOLA NASTUPILA NA NAJBOLJEM ADVENTU U EUROPI - ADVENTU U ZAGREBU

Autor: Dubravka Šelendić, 14. 12. 2016.

U predvečerje 13. prosinca na središnjoj pozornici Adventa u Zagrebu, na Trgu bana Jelačića, nastupili su zagrebački srednjoškolci. Unatoč doista velikom broju srednjih škola u gradu, malo je onih koje mogu ponuditi program za ovu prestižnu manifestaciju, koja je druge godine zaredom proglašena najboljom u Europi. Zbog toga smo još ponosniji što smo sudjelovali. Na tome zahvaljujemo našim iznimno talentiranim učenicima, našim zvijezdama: Marseli Ignjatić (vokal), Luni Lilek i Patriciji Bakić (plesačice) te Mateju Grubišiću (klavijature). Atraktivnom izvedbom pjesme  All I want for Christmas is you doslovno su zagrijali publiku na zagrebačkom središnjem trgu, koja je uz njih zaplesala i zapjevala. Unatoč velikoj hladnoći, svoj su nastup odradili vrhunski, poput pravih profesionalaca, kao da je vani +20.

Predivni Marselin glas (Matej je bio odličan mentor!) i fantastična plesna izvedba Lune i Patricije oduševili su sve prisutne, a nas ispunili ponosom zato što su naši i zato što su vrh! Uz njih je Advent u Zagrebu bio još ljepši!