IDA FILIPČIĆ DOBITNICA STIPENDIJE“NEMA PREDAJE“

Autor: Ivana Kutle, 8. 11. 2023.

Ida Filipčić, učenica 4.f razreda, postala je dobitnica stipendije "Nema predaje" za školsku godinu 2023/24. Zaklada "Nema predaje" odlučila je nastaviti svoj projekt stipendiranja, podržavajući 15 učenika i studenata u njihovim obrazovnim i sportskim naporima. Ovogodišnji ambasadori projekta su igrači Dinamove prve momčadi, Arijan Ademi i Josip Mišić.

Projekt stipendija nagrađuje trud, izvrsnost u školi i sportu, a također pruža podršku učenicima i studentima sportašima s invaliditetom te onima iz socijalno ugroženih obitelji. Osnovni cilj zaklade je poticanje talentiranih sportaša, integracija osoba s invaliditetom u društvo te promocija socijalne solidarnosti i jednakosti za sve.

Dinamova zaklada raspisala je natječaj za dodjelu stipendija učenicima završnih razreda srednjih škola i studentima koji su ispunjavali opće i posebne uvjete prema svrsi osnivanja zaklade.

KATEGORIJE ZA PRIJAVU:

Ove godine su bile otvorene tri glavne kategorije (A, B, C) s dodatnih pet pod kategorija (A1, A2, B, C1, C2) za prijavu učenika i studenata.

A) Stipendije za učenike završnih razreda/studente sportaše (ukupno 6 stipendija):

A.1) Učenici završnih razreda sportaši (3 stipendije)

A.2) Studenti sportaši (3 stipendije)

B) Stipendije za učenike završnih razreda/studente sportaše s invaliditetom (3 stipendije)

C) Stipendije za učenike završnih razreda/studente po socijalnom kriteriju (ukupno 6 stipendija):

C.1) Učenici završnih razreda iz socijalno ugroženih obitelji (3 stipendije)

C.2) Studenti iz socijalno ugroženih obitelji (3 stipendije)

Bravo Ida 🥰🥰🥰!!!!!