Sudjelovanje u božićnoj radionici u Srednjoj školi- Centru za odgoj i obrazovanje

Autor: Jelena Dolenec, 1. 12. 2016.

Dana 23.11.2016.g. volonteri 3.e razreda u pratnji pedagoginje Jelene Dolenec sudjelovali su u radionici izrade božićnih ukrasa i čestitki u Srednjoj školi- Centru za odgoj i obrazovanje, Zagreb.

Volonteri su mogli birati između 8 različitih radionica. U dobroj atmosferi i zajedništvu izradili smo unikatne božićne ukrase koji će se upotrijebiti u prodajne svrhe s ciljem prikupljanja sredstava za poboljšanje učeničkog standarda: izlete za siromašne učenike, nagrade na natjecanjima i sl.

Kako nam je bilo, najbolje pokazuju fotografije!