Obilježen Europski školski sportski dan

Autor: Jelena Dolenec, 7. 10. 2016.

Druga ekonomska škola priključila se obilježavanju Europskoga školskog sportskog dana, čiji je osnovni cilj promocija tjelesne aktivnosti i zdravlja.

Cijeli petak, 30. rujna, bio je u znaku raznovrsnih sportskih aktivnosti. Učenici su sudjelovali u nogometnom turniru (ekipe: 1a, 1b, 1c, 1d, 1e, 1f, 2b, 2c, 2e, 2f, 3a, 3d, 4a, 4b, 4d, 4e; finale: 2c vs. 3d), a učenice u turniru u odbojci (ekipe: 1a, 1d, 2d, 2e, 2f, 3c, 4d, 4e; finale: 4d vs. 4e). Na kraju turnira odigrana je nogometna utakmica profesora (9 profesorica, 2 profesora, pedagoginja i ravnateljica).

Nadamo se da smo na ovaj način potaknuli učenike  na bavljenje tjelesnom aktivnošću i izvan nastave u slobodno vrijeme. Do sljedećeg puta neka nas ove fotografije podsjete na izvrsnu atmosferu!