Dan kruha i posjet Kući sv. Terezije od malog Isusa na Vrhovcu

Autor: Silvija Glavočić, 10. 11. 2014.

Dana 30.10.2014. povodom Dana kruha, u našoj školi organizirana je humanitarna prodaja čija smo sredstva namijenili Kući sv. Terezije od malog Isusa na Vrhovcu u kojoj su smještena djeca bez odgovarajuće roditeljske skrbi.

Humanitarnu prodaju organizirala je profesorica Fanica Ivčević. U akciji su sudjelovali članovi Volonterskog kluba naše škole, a dobrovoljnim prilozima pridružili su se naši profesori i svi ostali učenici.

Sredstva prikupljena ovom humanitarnom akcijom namijenili smo Kući sv. Terezije od malog Isusa na Vrhovcu. Učenici 3.f i 4.f razreda isti su dan s profesoricom Anom Bobanović i pedagoginjom-pripravnicom Marinom Soršak odnijeli poklone i prikupljena sredstva te proveli popodne s djecom u domu.

HVALA svima na sudjelovanju i pomoći! smiley

Fotografije pogledajte u prilogu.

Priloženi dokumenti:
dani_kruha.jpg (340.48 KB)