Oboji svijet – natječaj Foruma za slobodu odgoja

Autor: Ivan Molek, 29. 9. 2014.

Voliš crtati, fotografirati, oblikovati svoj originalan strip, biti dijelom promjene? Odazovi se onda na natječaj „Oboji svijet“ povodom Međunarodnog dana tolerancije u studenom 2014. godine! Učenici i učenice naše škole ove će školske godine sudjelovati na natječaju izradom svojih originalnih stripova. Upute za izradu s nalaze se na ovoj stranici u Word formatu i PDF formatu.

Strip možeš napraviti zajedno sa školskim kolegom i kolegicom. U dvoje je možda zabavnije i kreativnije raditi. Strip je potrebno napraviti do petka 10. listopada i predati ga prof. I. Moleku.

Svi učenici i učenici koji sudjeluju u natječaju bit će primjereno nagrađeni već u školi (imenik, školski pano), a najbolje radove poslat ćemo Forumu za slobodu odgoja. Puno uspjeha!

Priloženi dokumenti:
oboji_svijet_upute.pdf (87.11 KB)