NATJECANJE "EUROPA U ŠKOLI"

Autor: Zoran Glavočić, 25. 4. 2013.

Naša učenica Anamaria Huzanić (3 a razred) osvojila je PRVO MJESTO na državnom natjecanju Europa u školi za svoj literarni rad “Građanstvo – nacionalni ponos ili pripadnost europskoj populaciji” u dobnoj skupini učenika 3. i 4. razreda koju dodjeljuje Europski dom u Zagrebu.

Nagrada se dodjeljuje već 19. godinu zaredom, natjecatelji su razvrstani u četiri dobne skupine, a cilj nagrade je bolje međusobno upoznavanje mladih u zemljama Europske unije, razmjena njihovih pogleda, mišljenja, stavova i ideja. Priznanje za sudjelovanje na natjecaju Europa u školi dobio je ove godine i naš učenik Karlo Kvesić za literarni rad “S ruksakom na leđima putujem Europom!” u dobnoj skupini učenika 1. i 2. razreda.

Čestitamo na lijepim uspjesima Anamariji i Karlu, a Anamarijin rad možete pročitati u prilogu.

smileysmiley

Priloženi dokumenti: